JAK DOŁĄCZYĆ DO STOWARZYSZENIA


Oto instrukcja krok po kroku, co należy zrobić, aby wstąpić w szeregi Skierniewickich Strzelców!

 

KROK #1

DEKLARACJA


Zapoznaj się ze Statutem Stowarzyszenia i wypełnij deklarację członkowską (DEKLARACJA SEKCJA SPORTOWO-KOLEKCJONERSKA lub DEKLARACJA SEKCJA KOLEKCJONERSKA ), jednocześnie godząc się ze Statutem Stowarzyszenia. Deklarację należy otworzyć najlepiej w programie Adobe Acrobat/Adobe Reader, uzupełnić pola danymi, następnie w menu plik wybrać 'zapisz jako' i zapisać plik opisując go swoim imieniem i nazwiskiem, następnie wysłać go drogą mailową na adres aslebioda@strzelcyskierniewice.pl

Masz pytania? Pisz na maila lub dzwoń na 505 098 078.

KROK #2

WPŁATA WPISOWEGO

Wpłacić na konto Stowarzyszenia kwotę wpisowego oraz opłacić z góry roczną składkę.
Składka członkowska to 250 złotych, jednorazowa kwota wpisowego to 400 złotych.
Składki sekcji kolekcjonerskiej wynoszą połowę stawki sekcji sportowo-kolekcjonerskiej, mianowicie 125 zł składki rocznej i 200 zł wpisowego. Za kolejne lata członkostwa zgodnie ze statutem płacimy do końca stycznia każdego kolejnego roku, wysokość składki zależy od naszej przynależności do danej sekcji

Podsumowując:

sekcja sportowo/kolekcjonerska 650 zł na start, potem 250 zł rocznie

sekcja kolekcjonerska 325 zł na start, potem 125 zł rocznie

 

Wszystkie wpłaty należy dokonywać na konto STOWARZYSZENIA
Dane do przelewu:


SKSS im. ŻW
ul. Jana Brzechwy 42
96-100 Skierniewice
nr konta (ING): 76 1050 1461 1000 0090 8011 3559
Tytułem: Opłata wpisowa oraz składka roczna Stowarzyszenia (Twoje Imię i Nazwisko)


Na podstawie wypełnionej deklaracji i po otrzymaniu dowodu wpłaty Prezes stowarzyszenia przyjmuje kandydata na poczet Członków Stowarzyszenia.

 Dowód wpłaty najlepiej wysłać w mailu razem z deklaracją. 

 

KROK #3

LOGOWANIE DO PORTALU PZSS


Po przyjęciu Członka do Stowarzyszenia Prezes rejestruje go jako zawodnika w Polskim Związku Strzelectwa sportowego na portalu (https://portal.pzss.org.pl/).  Otrzymasz mail z zaproszeniem do pierwszego logowania. Podczas pierwszego logowania loginem jest mail podany w deklaracji, hasłem natomiast PESEL. Należy podczas pierwszego logowania zmienić hasło na swoje indywidualne i je zapamiętać.
Po zalogowaniu należy sprawdzić poprawność wprowadzonych danych oraz umieścić cyfrową wersję zdjęcia zgodnie z instrukcją zamieszczoną na portalu.
W ramach członkostwa Klubowicz może w cenach promocyjnych uczęszczać na strzelnicę Poligon w dniach treningowych pod okiem instruktorów, korzystając przy tym z broni klubowej. Strzelcy klubu podczas zawodów oraz treningów są ubezpieczeni.
Czynni członkowie aktywnie uczestniczą w imprezach sportowych oraz zawodach organizowanych przez Stowarzyszenie i godnie je reprezentują na zawodach pozaklubowych

 

KROK #4

DOŁĄCZENIE DO GRUPY NA FB


Większość z nas korzysta z Facebooka, także zachęcamy do dołączenia do naszej zamkniętej społeczności Klubowiczów na grupie "Strzelcy Wyklęci", Administratorami są Andrzej i Przemek, wystarczy odnaleźć grupę w wyszukiwarce i poprosić o dołączenie. Na grupie znajdują się najświeższe informacje o zawodach i aktualnościach klubowych oraz istnieje możliwość integracji z pozostałymi członkami Stowarzyszenia. 

Jeśli nie posiadasz FB, nic straconego! Przed każdym ważnym wydarzeniem w życiu klubu wysyłamy newsletter mailowo do wszystkich członkówCO DALEJ?

W ramach członkostwa Klubowicz może w cenach promocyjnych uczęszczać na strzelnicę Poligon w dniach treningowych pod okiem instruktorów, korzystając przy tym z broni klubowej. Strzelcy klubu podczas zawodów oraz treningów są ubezpieczeni.

Czynni członkowie aktywnie uczestniczą w imprezach sportowych oraz zawodach organizowanych przez Stowarzyszenie i godnie je reprezentują na zawodach pozaklubowych.

Bycie członkiem stowarzyszenia pozwala także na zdobycie uprawnień strzeleckich, w tym patentu strzeleckiego, licencji strzelca sportowego, prowadzącego strzelania, sędziego, instruktora, a także co najważniejsze, na podstawie posiadanej licencji możemy wystąpić o pozwolenie na posiadanie broni palnej....